BLASTRAC OFERUJE PEŁNY ZESTAW NARZĘDZI DO RÓŻNYCH ZASTOSOWAŃ W OBRÓBCE POWIERZCHNI. POCZĄWSZY OD USUWANIA LINII POZIOMYCH NA AUTOSTRADACH CZY USUWANIA GUMY NA LĄDOWISKACH AŻ DO POLEROWANIA POWIERZCHNI.

LOTNISKA I PASY STARTOWE

Urządzenia do przygotowania powierzchni firmy Blastrac mają zastosowanie na lotniskach na pasach startowych w celu poprawy przyczepności poprzez zwiększenie tarcia powierzchni oraz usunięcie gumy.Maszyny Blastrac mogą być również stosowane do usuwania gumy na lotniskach (zmniejsza to także poziom hałasu i wibracji podczas startu i lądowania) a także przy renowacji oznakowania linii poziomych lotnisk.

Kliknij tutaj w celu uzyskania więcej informacji

POSADZKI DEKORACYJNE

W ścisłej współpracy z wykonawcami posadzek Blastrac opracował pełną gamę maszyn i narzędzi diamentowych do szlifowania oraz polerowania podłóg i eksponowania kruszywa na posadzkach a także drogach. Mówiąc o przygotowywaniu powierzchni dekoracyjnych posadzek rozróżniamy trzy główne zastosowania: przygotowanie betonu, asfaltu i kamienia naturalnego.

Kliknij tutaj w celu uzyskania więcej informacji

ZASTOSOWANIE NA DROGACH

Urządzenia do przygotowania powierzchni firmy Blastrac są często wykorzystywane do poprawy estetyki oraz właściwego utrzymania dróg w odpowiednim stanie technicznym a także do zwiększenia bezpieczeństwa ( zwiększenie tarcia-uszorstkawianie powierzchni). Nasze śrutownice, frezarki, a nawet szlifierki do posadzek mogą być stosowane w celu poprawy odporności na poślizg oraz do usuwania oznakowań z gumy/farby a także górnych warstw nawierzchni na drogach i autostradach.

Kliknij tutaj w celu uzyskania więcej informacji

ZASTOSOWANIE NA STALI

System śrutowania stali maszynami Blastrac jest najbardziej skuteczną i przyjazną dla środowiska metodą usuwania farby,innych powłok oraz rdzy i innych zanieczyszczeń z powierzchni stali. Nasze śrutownice do stali Blastrac wykorzystują śrut i jego różną ziarnistość a także różne jego mieszanki, umożliwiając operatorowi uzyskanie szerokiej gamy profili powierzchni oraz klasy czystości potrzebnych do nakładania powłok.

Kliknij tutaj w celu uzyskania więcej informacji

RENOWACJE

Nasze maszyny mogą być również wykorzystywane do bardzo wymagających prac związanych z renowacją podłóg, usuwaniem ołowiu i azbestu zgodzie ze wszelkimi normami oraz aktami prawnymi określonymi przez przepisy BHP.

Kliknij tutaj w celu uzyskania więcej informacji

POSADZKI PRZEMYSŁOWE

Jako specjalista od produkcji urządzeń do renowacji i przygotowania powierzchni, firma Blastrac opracowała pełną gamę specjalistycznych narzędzi technologicznych spełniających wszystkie potrzeby w zakresie usuwania powłok (takich jak epoksydy), renowacji i przygotowania posadzek przemysłowych.

Kliknij tutaj w celu uzyskania więcej informacji