Firma Blastrac stale inwestuje w prężny oraz silny Dział Badań i Rozwoju. Nasze technologie przygotowywania i obróbki powierzchni są opracowywane wewnątrz firmy Blastrac. W procesie tworzenia nowych maszyn koncentrujemy się na 3 kwestiach: ergonomii dla użytkownika, wydajności-zmniejszenie kosztów wykonania oraz przyjazności dla środowiska.

Dzięki ścisłej współpracy z klientami na całym świecie i zrozumieniu ich problemów, które napotykają podczas swoich projektów oraz prac, Blastrac nieustannie udoskanala swoje produkty a także bada nowe wymagania oraz potrzeby rynku i poszukuje aplikacji otwierających nowe horyzonty.

Przyjazny dla użytkownika sprzęt

Firma Blastrac przedstawia rozwiązania do procesu przygotowania powierzchni w każdej skali wykonania i prawie na każdym obszarze obróbki . Myśląc o przyszłości i analizując, w jaki sposób wykorzystywane są nasze produkty, widzimy, czego brakuje naszym klientom. Na podstawie tych informacji zamieniamy problemy w szanse dla nszych klientów. Dzięki naszej szerokiej sieci poddostawców jesteśmy również w stanie zastosować zaawansowane techniki na żądanie klienta, takie jak zastosowanie zdalnego sterowania dla trudnodostępnych lub niebezpiecznych obszarów.

Sprzęt przyjazny dla środowiska

Firma Blastrac jest również marką przyszłości, ponieważ jest przyjazna dla środowiska. Technologie pracy naszych maszyn Blastrac, których używamy, są czysto mechaniczne, a przez to bardzo czyste. Nie używamy substancji chemicznych i nie marnujemy cennej wody pitnej.

Wszystko to oznacza, że hasło Blastrac: „innowatorzy w przygotowywaniu powierzchni” to nie tylko slogan! Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o naszych projektach badawczo-rozwojowych lub jeśli jesteś zainteresowany Działem Badań i Rozwoju Blastrac, możesz skontaktować się z lokalnym Biurem Sprzedaży i Serwisem Blastrac.