Śrutownice BLASTRAC do czyszczenia metalu/stali są najbardziej efektywną i przyjazną środowisku metodą usuwania farb, powłok i innych zanieczyszczeń z powierzchni stali. System czyszczenia stali BLASTRAC pozwala operatorowi zapewnić szeroki zakres profilu dla prawie każdego typu prac, poprzez użycie odpowiedniego typu śrutu.

SYSTEMY PIONOWE
Używane są w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanym osprzętem do zawieszenia śrutownicy typu: Cone- stożkowe, Dome-kopuła i Floating Roof, które są umiejscowione w górnej części dachu. Wymienione systemy pozwalają śrutownicy do powierzchni pionowych śrutować ściany burt stalowych zbiorników, zewnętrzne oraz wewnętrzne ściany zbiorników.

PRZYGOTOWANIE POZIOMYCH POWIERZCHNI STALOWYCH, TAKICH JAK:

  • Podłogi w zbiornikach
  • Dachy i blachy stalowe
  • Pokłady statków
  • Pokrywy luków
  • Górne części zbiorników
  • Barki i inne statki morskie
  • Pokłady mostów
  • Chodniki na morskich platformach wiertniczych

SYSTEMY PIONOWE

Śrutowanie ścian stalowych zbiorników za pomocą śrutownic pionowych do stali oraz systemu olinowania (zewnętrze oraz wewnętrzne) wraz z wyciągarkami.

WERSJA ELEKTRYCZNA LUB HYDRAULICZNA

W zależności od rodzaju projektu oraz prac potrzebnych do wykonania, mamy do dyspozycji śrutownice o napędzie elektrycznym lub hydraulicznym. Jesteśmy w stanie oszacować jaki typ śrutownicy zastosować na obecną robotę lub przyszłe prace – polecamy nasze doradztwo.

ZAMKNIĘTY OBIEG PRACY

Każda śrutownica powinna być podłączona do odpowiedniego odkurzacza firmy Blastrac. Oznacza to, że praca odbywa się bezpyłowo w zamkniętym obiegu pracy.

ŚRUT

W zależności od rodzaju powierzchni oraz efektu, który chcemy uzyskać należy dobrać odpowiedni śrut.……………………………………………………………………………………………………………

MODUŁOWA KONSTRUKCJA

Poziome śrutownice firmy Blastrac można zdemontować na mniejsze części – moduły co umożliwia przejście przez otwory / luki o średnicy 600mm.………………………………………………………………………………………………………………………………………..

ZIELONA TECHNOLOGIA

Nasze śrutownice, tak jak pozostałe maszyny nie zużywają wody ani innych chemicznych substancji. ……………………………………………………………………………………………..