Zaawansowane technologicznie szlifierki trójgłowicowe blastrac są wyposażone w innowacyjny, opatentowany, planetarny układ szlifowania. Umożliwia to bardzo dokładną obróbkę materiału i zapewnia niezwykle precyzyjną pracę. Ponadto szlifierki planetarne blastrac zaopatrzone są w trzy płyty szlifujące co daje pewność niezwykłej skuteczności oraz płynności działania urządzenia.

DO CZEGO UŻYWAMY SZLIFIEREK TRÓJGŁOWICOWYCH?

  • Nie powodują wibracji,
  • Wypoziomowania każdej, nierównej powierzchni bez potrzeby usuwania zbyt dużej ilości powłoki,
  • Przygotowania powierzchni przed malowaniem,
  • Usuwania starej farby / powłoki / kleju,
  • Zmniejszenie ilości powłoki potrzebnej do położenia farby lub żywicy niezbędnej na nową posadzkę,
  • Precyzyjne polerowanie posadzek.

PROSTE W UŻYCIU

Minimum wibracji, prosty w użyciu włącznik oraz ergonomiczna obudowa zapewniają wygodną pracę dla operatora. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

SZEROKI ZAKRES OPRZYRZĄDOWANIA

Szlifierki firmy Blastrac posiadają szeroki zakres oprzyrządowania, co sprawia, że szlifierkami jednogłowicowymi można wykonać dużo prac, na różnego
rodzaju posadzkach.

TRÓJGŁOWICOWA SZLIFIERKA PLANETARNA - 3 DYSKI

Szlifowanie szlifierką jednogłowicową skoncentrowane jest na jednej głowicy, elastycznie dopasowującej się do obrabianej powierzchni. Maszyna ta jest idealna do szlifowania „agresywnego”, a także do wstępnego przygotowania powierzc

ZAMKNIĘTY OBIEG PRACY

Każda szlifierka planetarna powinna być podłączona do odpowiedniego odkurzacza firmy Blastrac. Oznacza to, że praca odbywa się bezpyłowo w zamkniętym obiegu pracy. ……………………………………………………………………………………………………………………………..

IDEALNE DLA POSADZEK PRZEMYSŁOWYCH DEKORACYJNYCH

Dobra jakość segmentów diamentowych oraz odpowiednio skonstruowana szlifierka trójgłowicowa sprawiają, że maszyna ta jest idealna do tworzenia polerowanych / szlifowanych posadzek przemysłowych oraz ich renowacji.

ZIELONA TECHNOLOGIA

Nasze szlifierki planetarne, tak jak pozostałe maszyny nie zużywają wody ani innych substancji chemicznych. ………………………………………………………………………………………………………………………………………………..