Zrywarki Blastrac są najczęściej używane przez firmy specjalizujące się w pracach remontowych, są wydajne, ciche i proste w obsłudze. Są bardzo wydajne, ciche podczas pracy oraz zwrotne przy obróbce powierzchni. Są stosowane do usuwania wykładzin z linoleum winylu gumy kauczuku, płytek ceramicznych, parkietów itp.

PRZYJAZNY DLA ŚRODOWISKA

Nie ma emisji zanieczyszczeń i są ciche w działaniu. Umożliwia to pracę w otoczeniu osób.

WYDAJNOŚĆ W USUWANIU POWŁOK ORAZ KLEJÓW PODŁOGOWYCH

W tym linoleum, wykładziny, winyl, płytki ceramiczne, żywice oraz powłoki bitumiczne.

ŁATWE W UTRZYMANIU W RĘKACH ORAZ PROSTE W MANEWROWANIU

Zrywarki Blastrac przechodzą przez standardowe drzwi a także łatwo wjechać nimi do windy, dzięki temu nie stanowią problemu prace na górnych kondygnacjach oraz tam gdzie jest trudno dostępne miejsce. Blastrac oferuje zrywarki do podłóg o szerokim zakresie działania oraz duży wybór narzędzi począwszy od ostrzy do usuwania cienkich powłok aż do dłut służących do ździerania grubszych warstw. Począwszy od małych zrywarek do 305 mm szerokości roboczej, aż po samojezdne zrywarki do 690 mm, tak aby sprostać coraz większym wymaganiom stawianym obróbce powierzchni.

OSTRZA I DŁUTA

W zależności od rodzaju materiału, które zrywamy, używa się odpowiedniego rodzaju ostrza lub dłuta.

NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA

Zrywarki do podłóg firmy Blastrac zapewniają szybki zwrot kosztów wykonania, oprócz tego poszczególne komponenty maszyny nie wymagają wymiany.………………………………………………………………………..

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA

Zrywarki firmy Blastrac są zaprojektowane do ciągłej pracy, solidne wykonanie pozwala uniknąć postojów podczas pracy. Zrywarki są łatwe w użyciu i bez trudu przechodzą przez standardowe drzwi.

ZIELONA TECHNOLOGIA

Nasze zrywarki, tak jak pozostałe maszyny nie zużywają wody ani innych substancji chemicznych.

ŁATWE W OBSŁUDZE

Zrywarki są łatwe w obsłudze , nie generują wibracji.…………………………………………………………………………………………………………………………………………………….