CZYM JEST BLASTRAC INFRA

Blastrac Infra to specjalny dział w ramach grupy Blastrac, skupiający się na dużym sprzęcie infrastrukturalnym i specjalistycznych produktach, takich jak, systemy montowane na ciężarówkach i pojazdy z wielozadaniowe.

Blastrac Infra jest po to aby opracowywać produkty wysokiej jakości oraz oferować szkolenia i usługi końcowym użytkownikom, dzięki międzynarodowemu zespołowi ekspertów technicznych.

Blastrac Infra stawia na wszechstronność, na nowy poziom! W zależności od używanego sprzętu można wykonać różne aplikacje:
• Śrutowanie betonu/Śrutowanie stali
• Frezowanie
• Szlifowanie
• Sprzęt do oczyszczania nisko oraz średnio sprężonym strumieniem wody

MECHANICZNA OBRÓBKA POWIERZCHNI

Urządzenia firmy Blastrac Infra są wyposażone w skuteczny i bardzo wydajny pokładowy odkurzacz przemysłowy. Gromadzi on zanieczyszczenia w postaci cząstek, takie jak farba, pozostałości powierzchniowe i zanieczyszczenia. Jest to oczywiste rozwiązanie zapewniające bezpyłową, bezpieczną i wysoce wydajną pracę.

PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI ZA POMOCĄ WODY

Technologia Cyclone ma opatentowany system UHP i niskociśnieniowy system do oczyszczania wodą. Maszyny do czyszczenia powierzchni w technologii Cyclone są zaprojektowane do głębszego czyszczenia powierzchni zewnętrznych efektywniej niż inni alternatywni dostawcy UHP i są najbardziej przyjazną dla środowiska maszyną do usuwania gumy dostępną na rynku. Opatentowana głowica czyszcząco-regenerująca agresywnie czyści i usuwa nagromadzone osady bez uszkodzenia powierzchni. Opatentowana głowica czyszcząca Cyclone zapewnia szybki ruch powietrza w celu natychmiastowego odzysku odpadów i wody bez spływu lub zrzutu do środowiska i bez potrzeby stosowania zewnętrznego systemu próżniowego. Proces ten pozwala na znacznie bardziej oszczędny odzysk wody z czyszczonej powierzchni niż system z zewnętrznym odkurzaczem. Rezultatem jest czysta powierzchnia bez stojącej wody, która jest gotowa do natychmiastowego użycia. Więcej informacji pod adresem: www.cycloneclean.eu