Większość naszych maszyn oferujemy również w wersji ręcznej umożliwiając w ten sposób obróbkę małych i trudno dostępnych powierzchni, krawędzi i narożników. Maszyny ręczne Blastrac cechują się prostotą oraz mniejszym ciężarem, można je użyć zarówno na powierzchniach poziomych oraz pionowych oraz w trudno dostępnych miejscach.

Dzięki specjalnie zaprojektowanej elastycznej osłonie pyłowej, szlifierki ręczne są prawie wolne od pyłu po podłączeniu do odpowiedniego odkurzacza Blastrac. Firma Blastrac zaprojektowała pełną gamę szlifierek do betonu/asfaltu/kamienia oraz innych powierzchni a także narzędzia diamentowe do jej obróbki.

WOLNE OD ZAPYLENIA ŚRODOWISKO PRACY

Każda ręczna szlifierka Blastrac powinna być podłączona do odpowiedniego odkurzacza przemysłowego. Odkurzacz zapewnia pracę bezpyłową, tworząc bezpieczne i czyste środowisko pracy.

PROSTE W UŻYCIU

Minimum wibracji, prosty w użyciu włącznik oraz ergonomiczna obudowa zapewniają wygodną pracę dla operatora.

JEDNOGŁOWICOWA SZLIFIERKA

Szlifowanie szlifierką jednogłowicową skoncentrowane jest na jednej głowicy, elastycznie dopasowującej się do obrabianej powierzchni. Maszyna ta jest idealna do szlifowania „agresywnego”, a także do wstępnego przygotowania powierzchni.

SZEROKI ZAKRES OPRZYRZĄDOWANIA

Narzędzia ręczne firmy Blastrac posiadają szeroki zakres oprzyrządowania, co sprawia, że szlifierkami jednogłowicowymi można wykonać dużo prac, na różnego rodzaju posadzkach.

ZIELONA TECHNOLOGIA

Nasze szlifierki, tak jak pozostałe maszyny nie zużywają wody ani innych chemicznych substancji.

IDEALNE DO POSADZEK PRZEMYSŁOWYCH

Dobra jakość segmentów diamentowych oraz odpowiednio skonstruowana szlifierka z 1 głowicą sprawiają, że maszyna ta jest idealna do usuwania starych powłok oraz wyrównywania posadzek. ………………………………………………………