Maszynami firmy Blastrac można pracować bezpyłowo, wówczas gdy jest ona podłączona do odpowiedniego odkurzacza przemysłowego Blastrac. Dzięki temu możliwa jest praca w obrębie działania maszyny np. frezującej lub szlifującej, a także umożliwia to pracę innym firmą działającymi na danym obiekcie.

ŁATWE W OBSŁUDZE

Odkurzacz przemysłowe firmy Blastrac są łatwe w obsłudze, nie generują wibracji. …………………………………………………………………………………………………………….

BEZPIECZNE ŚRODOWISKO PRACY

Każda maszyna Blastrac musi być podłączona do odpowiedniego odkurzacza przemysłowego Blastrac. Oznacza to, że możesz pracować bez pyłu, tworząc bezpieczne środowisko pracy.

DO CIĘŻKI PRAC

Nasza gama odkurzaczy przemysłowych została stworzona specjalnie do podłączenia do maszyn Blastrac, służących do przygotowania powierzchni. Wysoka moc ssania, różne opcje filtrów i duża pojemność zbiornikana pył/ worka na pył zapewniają, że cały pył jest bezpiecznie kumulowany. ………………………………………………………………………..

ZGODNOŚĆ Z OSHA

Nasze odkurzacze przemysłowe są zgodne z normą OSHA dotyczącą respirabilnej krzemionki krystalicznej dla budownictwa, zawierającą mechanizm czyszczenia filtra i wysokosprawny filtr cząstek stałych (HEPA) o wydajności co najmniej 99,97 procent w usuwaniu cząstek o średnicy 0,3 mikrometra.

DO CIĄGŁEJ PRACY

Ograniczony czas przestojów ma zasadnicze znaczenie dla każdej pracy. Nasze odkurzacze przemysłowe są specjalnie zaprojektowane w celu maksymalnego ograniczenia tych przestojów.

DUŻA OPCJI FILTRACJI

Nasza gama odkurzaczy przemysłowych oferuje wiele opcji filtrowania, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby oraz chronić zdrowie i bezpieczeństwo operatorów. ………………………………………………………

SYSTEM WORKÓW NA PYŁ

System worków na pył firmy Blastrac pozwala w prosty sposób gromadzić pył podczas obróbki powierzchni, w łatwych do przenoszenia 25 kg workach. Worki są wymienne, operator nie ma kontaktu z pyłem, prawidłowe zawieszenie oraz montaż na cylindrze odkurzacza zapewnia brak zanieczyszczeń.

ZIELONA TECHNOLOGIA

Odkurzacze przemysłowe Blastrac, tak jak pozostałe maszyny nie zużywają wody ani innych substancji chemicznych.…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………