Firma Blastrac nie tylko konstruuje własne maszyny, narzędzia oraz tworzy nowe technologie do przygotowania powierzchni, ale w większości produkujemy je również sami. Ze wszystkich części -podzespołów używanych na naszych maszynach ponad 80% wytwarzane jest w naszej fabryce Blastrac. Europejska siedziba Blastrac w Holandii jest centralnym punktem światowego montażu i dystrybucji naszych produktów.

Efektywne działania

W naszym zakładzie w Polsce mamy różne maszyny do produkcji, które umożliwiają skutecznie realizować proces wytwarzania podzespołów zaprojektowanych przez Dział Badań i Rozwoju. Na przykład Blastrac Polska posiada dwie najbardziej zaawansowane wycinarki laserowe produkowane przez firmę Bystronic oraz robot spawalniczy.

Prawie każda część blachy wycinana na laserze, zostaje wygięta w zaprojektowany wcześniej kształt. W naszej fabryce w Polsce mamy prasę krawędziową Bystronic, która to nam umożliwia-maszyna – może wyginać stal w dowolny kształt, jaki chcemy. Po porcesie obróbki blachy następuje oczyszczenie-ośrutowanie jej oraz pomalowanie na niebieski kolor, charakterystyczny dla marki Blastrac.

Wspólna praca Blastrac

Oprócz posiadania własnej fabryki, w której produkujemy większość naszych maszyn Blastrac, cieszymy się również z bardzo silnych i dobrych relacji z naszymi dostawcami. Z biegiem lat firma Blastrac wyszukała odpowiednich poddostawców, którzy mogą zapewnić jakość, którą gwarantujemy naszym klientom. W dzisiejszych czasach części, które są niezbędne do produkcji naszych maszyn Blastrac, są wytwarzane przez dostawców, mających wieloletnie doświadczenie w produkcji podzespołów do urządzeń Blastrac.

Wraz z naszymi oddziałami handlowo-serwisowymi na całym świecie, Blastrac może pochwalić się wydajnym i dobrze zorganizowanym łańcuchem dostaw, tak aby szybko i tanio dostarczać towary.