Jesteśmy gotowi do pełnej współpracy z naszymi klientami w celu doboru odpowiedniej technologi obróbki powierzchni. Nasze zaplecze techniczno-badawcze, wiedza oraz duża liczba oddziałów w europie i na świecie umożliwia szybkie wsparcie dla klienta. Organizujemy różnego rodzaju szkolenia, dni otwarte oraz prezentacje na życzenie klientów.

BADANIA I ROZWÓJ

Firma blastrac stale inwestuje w dział badań i rozwoju. Nasze technologie przygotowania i konserwacji powierzchni są opracowywane wewnątrz firmy blastrac. W procesie tworzenia nowych maszyn koncentrujemy się na 3 kwestiach: bezpieczeństwa i wygody dla operatora maszyny, efektywności – zmniejszenia kosztów prac oraz przyjazności dla środowiska.

ZAKUPY-ZAMÓWIENIA

Na przestrzeni kilku lat firma blastrac wyszukała odpowiednich dostawców, którzy mogą zapewnić jakość, którą gwarantujemy naszym klientom. W dzisiejszych czasach części zamienne, które są niezbędne do działania naszych maszyn, są wytwarzane przez dostawców, którzy mają wieloletnie doświadczenie w produkcji poszczególnych podzespołów.

PRODUKCJA

Blastrac poprzez duże zaplecze własnych maszyn do produkcji, takich jak robot spawalniczy, laser do cięcia blachy czy walcarki oraz prasy hydrauliczne, może samodzielnie produkować komponenty do swoich urządzeń.

LOGISTYKA

Dzięki własnemu działowi logistyki, firma blastrac jest w stanie dostarczyć dowolne maszyny lub części zamienne, w dedykowane miejsce na świecie. W zależności od wielkości lub specyfiki towaru znajdziemy najbardziej opłacalne rozwiązanie, aby dotrzymać zlecenie zgodnie z harmonogramem.

MARKETING

Nasz dział marketingu na bieżąco informuje o wszelkich innowacjach dotyczących produktów lub usług, ofertach specjalnych lub nadchodzących wydarzeniach za pośrednictwem biuletynu. Ponadto firma blastrac uczestniczy w licznych spotkaniach związanych z przygotowaniem powierzchni oraz organizuje wiele wydarzeń przez cały rok.

SERWIS& SPRZEDAŻ

Nasz zespół międzynarodowych ekspertów blastrac z całego świata z przyjemnością odpowie na twoje pytania i udzieli wszystkich potrzebnych informacji. Będziemy szukać najlepszego rozwiązania dla danego projektu, aby obniżyć koszty, skrócić czas wykonania oraz zwiększyć produktywności.

FINANSE

Administracja finansowa blastrac realizuje szereg zadań i działań, w tym fakturowanie, obsługę płatności, monitorowanie wydatków, obsługę wierzycieli oraz dostarczanie raportów finansowych.

AFTERMARKET

Dzięki działą sprzedaży i serwisu blastrac na całym świecie a także dużej sieci dystrybutorów oraz dealerów w branży jesteśmy gotowi pomóc w przygotowaniu odpowiedniej technologii przygotowania powierzchni, w dowolnym miejscu i czasie. Prosimy o kontakt z blastrac poland, w celu uzyskania więcej informacji.