+48 (0)62 740 41 50    info@blastrac.pl   

Blastrac, zawsze na najlepszej pozycji, aby dostarczać naszym klientom towar na czas!


Zakład Blastrac w Holandii jest teraz wyposażony w 7 bloków załadowczych-wież firmy Kardex.

KARDEX to optymalizacja magazynu poprzez oszczędność przestrzeni i większą produktywność. KARDEX jest liderem rynku i działa na całym świecie- automatyzuje logistykę dostaw.

Blastrac Europe jest teraz wyposażony w siedem bloków załadowczych-wież Kardex, zainstalowanych w celu ulepszenia naszego centralnego magazynu w Nieuwegein w Holandii. Moduł podnośnika to zamknięty system ułożonych pionowo tac, platformy i szeregu skomputeryzowanych elementów sterujących, które dostarczają elementy do ergonomicznie usytuowanego stanowiska pracy. System ten optymalnie wykorzystuje wysokość pomieszczenia, ponieważ oszczędza do 80% powierzchni podłogi w porównaniu z konwencjonalnymi metodami przechowywania.

System Kardex znacznie poprawia wydajność kompletacji, produktywność i zarządzanie stanem magazynowym. System jest połączony z naszym systemem wewnętrznym, w którym jesteśmy w stanie kontrolować wszystko. Duża część naszych zapasów: części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych jest teraz przechowywana w tych wieżach.

Dzięki systemowi Kardex jesteśmy w stanie szybciej, bezpieczniej i dokładniej przygotowywać Twoje zamówienia.

Dla systemu KARDEX przygotowaliśmy również nową i bardzo wyjątkową posadzkę przemysłową, aby zapewnić jeszcze szybszą dostawę!

Blastrac, zawsze na najlepszej pozycji, aby szybko dostarczyć towar!

  • Blastrac, zawsze na najlepszej pozycji, aby dostarczać naszym klientom towar na czas!

Copyright 2018 Blastrac BV | Home | Sitemap | Newsletter | Polityce prywatności