+48 (0)62 740 41 50    info@blastrac.pl   

Demontaż podłogi sportowej i przygotowanie powierzchni


Najlepszy sposób na usunięcie miękkiej podłogi sportowej przed położeniem nowej powłoki.

Niedawno zakończyliśmy pracę w Barneveld w Holandii przy użyciu samojezdnej zrywarki Blastrac BMS-220ADB i szlifierki trójgłowicowej BMG-555. Przed nałożeniem nowej powłoki usunęliśmy starą gumową podłogę do hal sportowych. Łączna powierzchnia prac wynosiła około 2.400 m2.

Pierwszym celem było usunięcie istniejącej gumowej podłogi. W tym celu wykorzystano zrywarkę Blastrac BMS-220ADB do wykonywania cięć ostrzem 152 mm. Następnie do usunięcia pozostałej podłogi użyto ostrza o szerokości 355 mm. BMS-220ADB może szybko i łatwo usunąć wszystkie rodzaje materiałów podłogowych. Zrywarki do podłóg firmy Blastrac wielokrotnie dowiodły swojej skuteczności przy usuwaniu tego rodzaju powierzchni na halach sportowych.

Po całkowitym usunięciu istniejącej wykładziny gumowej za pomocą samojezdnej zrywarki Blastrac, nadal pozostają do usunięcia resztki kleju oraz gumy z podłogi. Aby to usunąć, użyliśmy trójgłowicowej szlifierki planetarnej Blastrac BMG-555, wyposażonej w segmenty PCD.

W połączeniu z odkurzaczem BDC-133M-LP-UD, cały proces ma zapewnioną bezpyłową pracę. Po jednym przejściu gruz został usunięty, a nasz klient był w stanie nałożyć nową powłokę.

W krótkim czasie praca została zakończona i położono nową podłogę. Blastrac ma rozwiązanie dla usunięcia starych podłóg sportowych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

BMS-220ADB

BMG-555

  • Demontaż podłogi sportowej i przygotowanie powierzchni

Copyright 2018 Blastrac BV | Home | Sitemap | Newsletter | Polityce prywatności