+48 (0)62 740 41 50    info@blastrac.pl   

Nowa zrywarka elektryczna do posadzek BMS-150E


Zrywarka Blastrac BMS-150E jest idealna pod średnie jak i duże prace renowacyjne. BMS-150E jest zrywarką elektryczną zasilaną za pomocą kabla elektrycznego, nawiniętego na samozwijający się bęben.

Jest łatwa w manewrowaniu, zrywarką łatwo wjechać m.in. do windy lub przez standardowe drzwi. Dodatkowo koła nie zostawiają śladów przejazdu.

BMS-150E jest wyposażony standardowo w przyłącze do rury pyłowej o średnicy 76mm. Do BMS-150E jest możliwość podłączenia małego lub średniej wielkości odkurzacza przemysłowego, aby zmniejszyć zapylenie podczas zrywania.

W zależności od rodzaju materiału użytego na posadzce, należy dobrać odpowiednie ostrze lub dłuto. Zrywarka BMS-150E Blastrac umożliwia usunięcie większości powłok na podłodze takich jak linoleum, dywan, płytki ceramiczne/drewniane, żywice, kleje…itp.

 

ZASILANIE POPRZEZ KABEL ELEKTRYCZNY

Zrywarka jest zasilana poprzez 25 metrowy kabel elektryczny, który automatycznie zwija się na bęben. Wystarczy podłączyć do zasilania i niczym się nie martwić.

 

 

 

 

SYSTEM SZYBKIEJ WYMIANY NARZĘDZI

Wymiana ostrzy/dłuta lub uchwytu narzędzia odbywa się w prosty i szybki sposób, niewymagający dodatkowych operacji.

 

 

 

 

ŁATWOŚĆ W MANEWROWANIU

Zrywarka BMS-150E jest prosta w manewrowaniu. Przyciski przy joystikach umożliwiają ruchy ostrzem w pozycji: góra/dół oraz posuw całej maszyny do przodu/do tyłu.

 

 

 

 

MASZYNA W POZYCJI ZŁOŻONEJ

Zrywarkę BMS-150E można w prosty sposób złożyć do pozycji ułatwiającej transport lub do pozycji wykonywania pracy.

 

 

 

 

  • Nowa zrywarka elektryczna do posadzek BMS-150E

Copyright 2018 Blastrac BV | Home | Sitemap | Newsletter | Polityce prywatności