+48 (0)62 740 41 50    info@blastrac.pl   

Nowe Frezarki Blastrac!


Najnowsze frezarki do frezowania firmy Blastrac BMP-335ELITE oraz BMP-335ELITE RC.

Blastrac BMP-335ELITE to frezarka przeznaczona do ciężkich prac remontowych. Jest to całkowicie nowa, elektryczna maszyna wyposażona w zupełnie nowy uchwyt-panel sterowania, w którym możesz kontrolować wszystkie funkcje maszyny: niezależne koła napędowe, prędkość roboczą, sterowanie oraz posów bębna. Frezarka dostępna jest w dwóch wersjach: wersji manualnej oraz zdalnie sterowanej.

Nasza nowa frezarka jest zaprojektowana ergonomicznie, dzięki czemu można łatwo dostosować prędkość i śledzenie maszyny, a także umożliwić obrót jej o 360 stopni. Cyfrowy amperomierz na uchwycie zmienia kolor na czerwony po osiągnięciu maksymalnego natężenia prądu, co oznacza, że należy wyregulować głębokość roboczą lub prędkość posuwu.

Obudowa bębna, która jest otoczona uszczelkami przeciwpyłowymi, jest zamontowana w ramie za pomocą tulei antywibracyjnych, które obniżają poziom drgań. Dzięki temu systemowi maszyna BMP-335ELITE ma bardzo niski poziom wibracji w porównaniu z innymi frezarkami występujacymi na rynku.

Firma Blastrac zaprojektowała pełną gamę głowic oraz frezów, które zapewniają możliwość obróbki dowolnej powierzchni przeznaczonej dla określonego zastosowania.

Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi odpylania wewnątrz obudowy głowicy, frezarka BMP-335ELITE jest wolna od pyłu po podłączeniu do odpowiedniego odkurzacza przemysłowego Blastrac BDC-44 lub EBE-200DC.

W ZALEŻNOŚCI OD PRAC, KTÓRE MASZ WYKONAĆ, MOŻESZ WYBRAĆ MASZYNĘ, KTÓRA NAJLEPIEJ SPEŁNIA TWOJE POTRZEBY.

Zalety frezarki zdalnie sterowanej obejmują ulepszone środowisko pracy oraz zwiększoną produktywność. Operator może obejść maszynę, aby sprawdzić rezultat frezowania, odkurzacz przemysłowy oraz rurę pyłową. Precyzyjne prace frezujące można łatwo osiągnąć dzięki naszym nowym frezarką BMP-335ELITE.

ODKRYJ FREZARKĘ BMP-335ELITE!       ODKRYJ FREZARKĘ BMP-335ELITE RC!

  • Nowe Frezarki Blastrac!

Copyright 2018 Blastrac BV | Home | Sitemap | Newsletter | Polityce prywatności