+48 (0)62 740 41 50    info@blastrac.pl   

NOWE ZAKŁADY PRODUKCYJNE W POLSCE I HOLANDII


W 100% PRODUKCJA EUROPEJSKA MASZYN BLASTRAC

Blastrac jest znany jako światowy lider w dziedzinie technologii i sprzętu do przygotowania powierzchni. Główna siedziba Blastrac Polska i Blastrac w Holandii to są centralne punkty światowego montażu produkcji i dystrybucji naszych produktów. Blastrac niedawno rozbudował swoje zakłady zarówno w Polsce, jak i w Holandii.

ZAGÓRÓW,POLSKA – CENTRUM DYSTRYBUCJI ORAZ MONTAŻU MASZYN
Oprócz zakładu produkcyjnego, który mamy w Golinie, Blastrac otworzył w maju 2019 roku nowy zakład montażowy w Zagórowie. Po dostarczeniu z Blastrac Golina elementów maszyn ( korpusów oraz części) do Zagórowa, tam ma miejsce montaż oraz testowanie małych maszyn ,takich jak BG-250, BGS-250, BMP-215, BMP-265 itp.

Maszyny zbudowane na rynek lokalny w Polsce wysyłane są bezpośrednio z Zagórowa do klienta. Jednak maszyny zbudowane na inne rynki, są wysyłane do Nieuwegein w Holandii, a następnie dystrybuowane na cały świat.

W Zagórowie odbywa się także montaż korpusów do większych maszyn. Po wykonaniu i kontroli tych części są one wysyłane do Nieuwegein, w Holandii w celu ostatecznej kompletacji w jedną maszynę.

NIEUWEGEIN, HOLANDIA – CENTRUM DYSTRYBUCJI ORAZ MONTAŻU MASZYN
Europejska siedziba firmy Blastrac znajduje się w Nieuwegein w Holandii, a także jest to centrum montażu i dystrybucji naszych produktów na całym świecie.

Oprócz odbioru, zmontowanych małych maszyn z Zagórowa/Polska, Blastrac Holandia otrzymuje również korpusy maszyn, elektroboksy i wszystkie inne części do dużych maszyn Blastraca. Są one następnie montowane i testowane w naszym zakładzie w Nieuwegein. Dlatego z dumą możemy powiedzieć, że maszyny Blastrac są w 100% wyprodukowane w Europie!

Blastrac Holandia posiada optymalny zapas części, narzędzi oraz maszyn, aby dostarczać towary naszym klientom, w sposób możliwie najszybszy. Wraz z naszymi centrami sprzedaży i serwisu na całym świecie Blastrac zapewnia wydajny i wysoce zorganizowany łańcuch dostaw, umożliwiający szybką i ekonomiczną wysyłkę wszystkich towarów.

  • NOWE ZAKŁADY PRODUKCYJNE W POLSCE I HOLANDII

Copyright 2018 Blastrac BV | Home | Sitemap | Newsletter | Polityce prywatności