+48 (0)62 740 41 50    info@blastrac.pl   

NOWY PRE-SEPARATOR BLASTRAC BPS-LP-0020


BLASTRAC OPRACOWAŁ NOWY, LEKKI SEPARATOR WSTĘPNY

Nowy separator Blastrac BPS-LP-0020 został specjalnie zaprojektowany do współpracy z małymi odkurzaczami przemysłowymi firmy Blastrac. Separator wstępny jest wykonany z trwałych i przyjaznych dla środowiska lekkich tworzyw sztucznych, które nadają się do recyklingu. Jest też ergonomiczny dla użytkownika ze względu na wyjątkowo niską wagę: łącznie 25,5 kg i tylko 7 kg bez wózka.

BPS-LP-0020 może nawet trzykrotnie zwiększyć żywotność filtrów odkurzaczy przemysłowych, ponieważ wychwytuje do 95% pyłu, zanim trafi on do odkurzacza (dołączony jest też dwumetrowy wąż pyłowy między odpylaczem a pre-separatorem). Separator jest wielofunkcyjny dzięki poręcznemu stelażowi –opartemu na podstawie wózka. Wózek może być używany samodzielnie, ale także z systemem zaczepu. Umożliwia to podłączenie separatora do takich modeli odkurzaczy jak BDC-122 i BDC-133.

Blastrac BPS-LP-0020 jest wyposażony w system worków Longopak, który jest łatwy w montażu i obsłudze. Dzięki temu systemowi operatorzy nie mają już kontaktu z pyłem, w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Ponadto ręcznie obsługiwany zawór zapewnia możliwość wymiany pełnych worków Longopac, podczas pracy odkurzacza, co skraca czas przestoju oraz umożliwia ciągła pracę.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym separatorze BPS-LP-0020, skontaktuj się z nami już dziś!

  • NOWY PRE-SEPARATOR BLASTRAC BPS-LP-0020

Copyright 2018 Blastrac BV | Home | Sitemap | Newsletter | Polityce prywatności