+48 (0)62 740 41 50    info@blastrac.pl   

ŚRUTOWANIE POKŁADU BARKI ZA POMOCĄ ŚRUTOWNICY BLASTRAC 500 E


Dwa zestawy śrutownic EBE 500E zostały użyte w Dubaju, do śrutowania pokładu barki.

Blastrac był ostatnio w Dubaju, aby wykonać pracę na barce. Do śrutowania pokładu statku użyto dwóch śrutownic do stali 500E. Pracowały w połączeniu z dwoma odkurzaczami przemysłowymi BDC-99, w celu zapewnienia bezpyłowej pracy. Śrutownice do stali Blastrac 500E są bardzo wydajne w przygotowniu powierzchni stalowych. Rzeczywiście, nie tylko „oczyszczają” stal, ale także wprowadzają odpowiedni profil ,aby uzyskać powłokę ochronną (SA 2,5 zgodnie z normą ISO 8501-1).

Celem pracy było usunięcie grubej rdzy i zgorzeliny z pokładu barki oraz przygotowanie powierzchni do nałożenia nowej powłoki. Wszystko musiało być wykonane w ograniczonym czasie, dlatego kolejnym ważnym czynnikiem była wydajność śrutowania. Aby upewnić się, że praca zostanie wykonana na czas, zespół Blastrac przeprowadził szkolenie jakościowe dla załogi i wspierał ją na miejscu podczas prac. Tylko śrutownice do stali 500E Blastrac mogą to zrobić!

500E Blastrac to śrutownica pracująca w obiegu zamkniętym, dzięki czemu nie ma pyłu/kurzu przedostającego się do środowiska. Ponadto ścierniwo-śrut stalowy jest poddawany recyklingowi, co sprawia, że proces śrutowania stali jest opłacalny.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach firmy Blastrac do przygotowania powierzchni stalowych, prosimy o kontakt z Blastrac Poland.

  • ŚRUTOWANIE POKŁADU BARKI ZA POMOCĄ  ŚRUTOWNICY BLASTRAC  500 E

Copyright 2018 Blastrac BV | Home | Sitemap | Newsletter | Polityce prywatności