+48 (0)62 740 41 50    info@blastrac.pl   

Śrutowanie wnętrza zbiorników za pomocą 900VMB


Jeden z naszych klientów, Van der Ende Steel Protectors Group BV, niedawno przeprowadził projekt śrutowania zbiorników za pomocą pionowej śrutownicy EBE-900VMB.

Holenderski klient przeprowadził projekt śrutowania wewnątrz zbiorników o powierzchni 4200 m2 za pomocą naszej pionowejśrutownicy do stali EBE-900VMB, stosowanego w połączeniu z odkurzaczem 900DC ze specjalnym systemem usuwania odpadów i standardowym systemem montażu.

Ważna informacja jest taka, że firma Van der Ende Steel Protectors Group BV była w stanie zredukować zużycie ścierniwa z 168kg poprzez zwykłe konwencjonalne śrutowanie do 1,800 kg przy użyciu systemów Blastrac EBE-900VMB.

Zintegrowany system wyciągarki wraz ze śrutownicą pionową EBE-900VMB pozwala operatorowi kontrolować ruch zarówno systemu opuszczania/podnoszenia śrutownicy, jak i pionowej maszyny do z mobilnej stacji kontrolnej znajdującej się na ziemi. Stamtąd operator ma doskonałą kontrolę nad jakością śrutowania SAE 2.5, prędkością przesuwu śrutowania i doskonałą widocznością, aby upewnić się, że odpowiednio wykonuje zadanie.

Nasz klient, Van der Ende Steel Protectors Group BV, jest bardzo zadowolony z urządzenia w porównaniu do tradycyjnego śrutowania. W przypadku śrutowania pionowego stali śrutownica nie pozostawia ścierniwa ze względu na zasadę obiegu zamkniętego. Ponadto zapewnione jest wolne od zanieczyszczeń środowisko pracy dzięki wydajnemu odkurzaczowi przemysłowemu, który pomaga chronić środowisko przed zapyleniem. Ponadto śrutowanie stali jest znacznie szybsze, opłacalne i bezpieczniejsze niż śrutowanie otwarte!

Wydajność, obsługa i część wykonawcza dzięki 900VMB zostały znacznie poprawione, a koszty znacznie zredukowane. Jest to przyjazna dla środowiska metoda, która radykalnie skraca czas wykonania, pracę fizyczną, przestoje i usuwanie zanieczyszczeń oraz narażenie na działanie dwutlenku węgla w porównaniu do otwartego śrutowania.

Wymień swoją starą metodę otwartego śrutowania już dziś!

Poniżej znajduje się wideo z projektu. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszej technologii śrutowania stali 900 VMB, skontaktuj się z nami już dziś!

  • Śrutowanie wnętrza zbiorników za pomocą  900VMB

Copyright 2018 Blastrac BV | Home | Sitemap | Newsletter | Polityce prywatności