+48 (0)62 740 41 50    info@blastrac.pl   

Usuwanie dywanu w biurowcu w Roterdamie


Nowa zrywarka podłogowa BMS-150E w zastosowana w Roterdamie

Firma Blastrac niedawno przedstawiła pracę nowego urządzenia do usuwania powłok z posadzek za pomocą zrywarki BMS-150E w 30-piętrowym wieżowcu Blaak Five55 w Rotterdamie. Winda ze względu na swoje gabaryty i limit wagowy nie była w stanie udźwignąć obciążenia zrywarki BMS-220ADB. Dlatego firma Blastrac podjęła się zadania, oferując zupełnie nową maszynę do usuwania powierzchni posadzek. BMS-150E jest mniejszą i lżejszą zrywarką, którą można łatwo zmieścić w windzie, w porównaniu do modelu BMS-220ADB. Możliwość przemieszczania bez zasilania była dużą zaletą przy wjeżdżaniu i wyjmowaniu zrywarki z windy.

Celem projektu było usunięcie setek metrów kwadratowych dywanów tekstylnych. Wysokiej jakości dywan miał mocny podkład i grubą warstwę. Najlepszym sposobem na jej usunięcie było wykonanie nacięć za pomocą ostrzy samonacinających w kształcie litery U o szerokości 152 i 355 mm, a następnie usunięcie reszty ostrzem o dużej wytrzymałości, o szerokości roboczej 355 mm. Dzięki uchwytowi narzędziowemu z szybkozłączką, w który jest standardowo wyposażony BMS-150E, wymiana ostrzy jest szybka i łatwa do wykonania. 1 mm powłokę PU usunięto ostrzem samonacinającym o szerokości roboczej 355 mm.

Ponieważ BMS-150E również usuwał klej w tym samym czasie, w którym usuwał dywan, więc przez to nie było potrzeby szlifowania po procesie zrywania. Dzięki temu zaoszczędzono cenny czas klienta.

Aby zapewnić wolną przestrzeń od zanieczyszczeń- głównie pył, do BMS-150E został podłączony odkurzacz przemysłowy Blastrac. Ponadto światła LED zastosowane z przodu oraz z tyłu w BMS-150E, ułatwiały operatorom wykonanie pracy w budynku, który miał ograniczone oświetlenie. Maszyna jest bardzo ergonomiczna, umożliwiając użytkownikowi komfortową pracę przez cały dzień. Zrywarka BMS-150E jest cicha w pracy, ponieważ zasilanie jest całkowicie elektryczne, co sprawia, że praca z nią jest przyjemnością.

 

  • Usuwanie dywanu w biurowcu w Roterdamie

Copyright 2018 Blastrac BV | Home | Sitemap | Newsletter | Polityce prywatności