+48 (0)62 740 41 50    info@blastrac.pl   

Usuwanie oznaczeń linii poziomych na byłym lotnisku


Usuwanie oznaczeń linii poziomych na byłym lotnisku. za pomocą swoim urządzenia wysokociśnieniowego 4006HT.

Blastrac niedawno przeprowadził usuwanie linii poziomych na byłym lotnisku w Holandii. Baza lotnicza Soesterberg zwana także Camp New Amsterdam znajduje się na południu Amsterdamu. Byłoa ona używana jako baza wojskowa od 1913 r. przez armię holenderską oraz przez siły powietrzne Stanów Zjednoczonych podczas zimnej wojny. Było to pierwsze duże lotnisko wojskowe w Holandii. Ostatni lot oficjalnie zakończył się 12 listopada 2008 roku i od tego czasu stał się muzeum: Muzeum Lotnictwa Wojskowego.

Celem miejsca pracy było usunięcie 2-komponentowych oznaczeń linii poziomych na asfalcie. Farba ta jest zwykle trudna do usunięcia ze względu na swoje właściwości i grubość. Jednak nasz Cyclone 4006HT może z łatwością osiągnąć pożądany rezultat. W sumie do usunięcia było 300 metrów liniowych linii znakujących poziomych. Nasz klient wybrał technikę usuwania wodą pod wysokim ciśnieniem zamiast śrutowania tradycyjnego. Główną zaletą urządzeń o bardzo wysokim ciśnieniu w porównaniu do śrutowania jest to, że nie dochodzi do naruszenia zewnętrznej powierzchni.

Nasz system UHP śrutuje powierzchnię wodą o bardzo wysokim ciśnieniu (od 413 barów do 2,758 barów), usuwając ślady z powierzchni. Głowica do usuwania farby ma regulowaną ścieżkę czyszczenia od 15 do 41 cm, aby można było usunąć wszelkie ślady. Blastrac 4006HT usuwa oznaczenia w bardzo wydajny sposób, nie uszkadzając nawierzchni ani asfaltu. Nie tworzy pyłu i pozostawia czystą powierzchnię. Ponadto brak jest użycia substancji chemicznych na działanie środowiska.

  • Usuwanie oznaczeń linii poziomych na byłym lotnisku

Copyright 2018 Blastrac BV | Home | Sitemap | Newsletter | Polityce prywatności