+48 (0)62 740 41 50    info@blastrac.pl   

Zrywarka podłogowa BMS-150E podczas pracy


Zastosowanie elektrycznej zrywarki BMS-150E podczas prac wyburzeniowych.

Nasz najnowszy product w gamie zrywarek Blastrac, samojezdna maszyna BMS-150E, została niedawno użyta wewnątrz budynku w Holandii. Przed wyburzeniem danego budynku nacisk kładzie się na prawidłowe zarządzanie odpadami budowlanymi, dlatego najpierw przystąpiono do segregacji i usuwania poszczególnych odpadów. Tutaj ma zastosowanie nasza zrywarka do podłóg BMS-150E! Zrywarka Blastrac została użyta do zrywania płytek winylowych na powierzchni ok. 1000 m2. Zastosowano ostrze o szerokości roboczej 250 mm. Jak można zobaczyć na filmie zrywarka BMS-150E łatwo oderwała płytki winylowe z posadzki, już po jednym przejściu.

Podczas tej samej pracy usuwano linoleum na powierzchni ok. 250 m2. Linoleum jest bardziej elastyczne niż płytki winylowe dlatego użyto najpierw ostrza samotnącego o szerokości 100 mm aby wstępnie wykonać równoległe ścieżki na posadzce (przedstawia to rys. nr 1). Następnie użyto ostrza o szerokości 250 mm, aby zrywarka BMS-150E mogła usunąć linoleum pomiędzy wcześniej wykonanymi ścieżkami (przedstawia to rys. nr 2). System szybkiej wymiany narzędzi umożliwia łatwą i prostą wymianę ostrzy oraz dłut do zrywania, co wpływa na płynniejszą pracę.

W mgnieniu oka całe wykładziny podłogowe budynku zostały usunięte za pomocą samojezdnej zrywarki do posadzek BMS-150 E! Wszystko, czego potrzebujesz, to jednofazowe zasilanie elektryczne i możesz przystąpić do usuwania różnego rodzaju powłok na posadzce! Dodatkowo, nasza zrywarka podłogowa może pracować z odkurzaczem przemysłowym, aby zapewnić bezpyłową pracę.

  • Zrywarka podłogowa BMS-150E podczas pracy

Copyright 2018 Blastrac BV | Home | Sitemap | Newsletter | Polityce prywatności