+48 (0)62 740 41 50    info@blastrac.pl   

Blastrac Zastosowanie na posadzkach dekoracyjnych

Szlifierki, polerki, śrutownice do betonu/asfaltu Blastrac oraz narzędzia diamentowe do posadzek przemysłowych


We współpracy z wykonawcami posadzek firma Blastrac opracowała pełną gamę maszyn i narzędzi diamentowych do szlifowania podłóg, polerowania i eksponowania kruszywa na posadzkach i drogach. Mówiąc o przygotowaniu powierzchni posadzek dekoracyjnych, rozróżniamy trzy główne zastosowania: przygotowanie betonu, asfaltu oraz kamienia naturalnego. Narzędzia diamentowe Diamag można stosować do powyższych materiałow i nadają się do zastosowania do maszyn Blastrac: szlifierek podłogowych oraz polerek.

NARZĘDZIA DIAMAG DO SZLIFOWANIA ORAZ POLEROWANIA

Blastrac jest głównym dystrybutorem narzędzi diamentowych DIAMAG. Są to wysokiej jakości diamenty syntetyczne. Diamenty te mają wysoką zdolność cięcia i żywotność ze względu na ich stały rozmiar i kształt kryształu.

PRZYGOTWANIE ASFALTU

Wykorzystanie kolorów na powierzchni jest ważnym elementem nowoczesnej budowy dróg. Często żywica, zmieszana z kruszywami, jest wylewana na wierzch asfaltu, aby uzyskać pożądany rezultat. Jednak te górne warstwy powierzchni często blakną i pękają po kilku miesiącach. Z tego powodu usuwanie bitumenu z powierzchni asfaltu w celu pokazania naturalnego piękna kolorowych cząstek kruszywa jest postrzegane jako najlepsze rozwiązanie, ponieważ oszczędza koszty konserwacji. Asfalt można również wypolerować na gładką powierzchnię z odsłoniętymi kamieniami.

PRZYGOTOWANIE BETONU

Posadzki dekoracyjne, to nowy, szybko rozwijający się trend na rynku. Betonowe podłogi nie są już stosowane, jako jedynie podpory, stały się częścią samej dekoracji. Beton można szlifować, polerować, młotkować-groszkować oraz śrutować w zależności od pożądanego wykończenia. Mogą być również przygotowane w celu nałożenia nowej powłoki.

PRZYGOTOWANIE NATURALNEGO KAMIENIA

Naturalnie polerowany kamień jest często stosowany na posadzkach dekoracyjnych w budynkach, takich jak centra handlowe, duże biurowce lub inne miejsca publiczne, takie jak np. dworce kolejowe. Dobre przygotowanie powierzchni i regularna konserwacja posadzek dekoracyjnych sprawiają, że zachowują one swoje piękno przez wiele lat.

Copyright 2018 Blastrac BV | Home | Sitemap | Newsletter | Polityce prywatności